Strefa dla przewoźników

Strefa dla przewoźników

Zobacz jak działamy i dlaczego warto do nas dołączyć. Sprawdzaj newsy z branży i odbieraj rabaty!

Jak to działa?

Załóż konto

Dokonaj
weryfikacji

Wyszukaj
ogłoszenie

Złóż konkurencyjną ofertę

Zrealizuj zlecenie

Fakty

Czekają na Ciebie najnowsze informacje z branży: aktualności, porady i ciekawostki.

Sprawdź

Rabaty

Specjalne rabaty tylko dla Ciebie. Zniżki na produkty i usługi, przydatne w codziennej pracy.

Sprawdź

Dlaczego warto z nami współpracować?

Codziennie zdobywasz klientów i budujesz reputację

Każdego dnia użytkownicy giełdy dodają zlecenia transportowe. Przeglądaj i składaj oferty, a zdobędziesz nowych klientów.

Dbaj o relacje ze zlecającymi. Każdy pozytywny komentarz na Twoim profilu ułatwi zdobycie kolejnych zleceń.

Codziennie zdobywasz klientów i budujesz reputację

Płacisz tylko wtedy, gdy sam zarabiasz

Rejestrujesz się za darmo i nie płacisz żadnych abonamentów. Pobieramy jedynie prowizję od zrealizowanych przez Ciebie zleceń, organizując regularnie promocje związane z ich wysokością.

Sprawdź aktualne stawki w tabeli opłat i prowizji .

Płacisz tylko wtedy, gdy sam zarabiasz

Dołącz do grona 2 234 Przewoźników

Załóż konto

Najczęściej zadawane pytania

Weryfikacja polega na zrealizowaniu przelewu w wysokości 1 zł z Twojego konta firmowego na nasze konto bankowe (przelew po weryfikacji jest Ci w całości zwracany). Jeżeli Twoja jednoosobowa działalność gospodarcza nie znajduje się w elektronicznym rejestrze CEIDG, prosimy również o przesłanie potwierdzenia nadania numeru NIP. W przypadku spółek (w zależności od jej rodzaju) należy przekazać jeden spośród poniższych dokumentów:
  • skanu odpisu z KRS w przypadku spółki akcyjnej, spółki komandytowo-akcyjnej, spółki komandytowej, spółki partnerskiej, spółki jawnej, fundacji, stowarzyszenia rejestrowego, spółki z o.o.,
  • skanu umowy zawarcia spółki w przypadku spółki cywilnej,
  • skanu dokumentu poświadczającego prowadzenie działalności gospodarczej (np. dokument rejestracji w rejestrze przedsiębiorców) w przypadku przedsiębiorstwa o działalności innego typu niż ww.

Dokumenty możesz wysłać przez formularz kontaktowy na stronie gielda.furgonetka.pl/kontakt. Wysłane kopie dokumentów zostaną zweryfikowane przez pracownika firmy Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Pozytywne zakończenie tej procedury umożliwia Przewoźnikowi wystawianie ofert do zleceń transportu.

Pamiętaj, że dane, które podałeś przy rejestracji muszą się zgadzać z danymi przelewu.

Dane do przelewu:

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Millennium Bank S.A.
50 1160 2202 0000 0002 7876 6749

Jeżeli Twoje konto nie zostanie zweryfikowane, nie będziesz mógł brać udziału w ofertowaniu zleceń.

Zlecenia dostępne są na stronie głównej Furgonetka Giełda. Możesz je przeglądać w poszczególnych kategoriach, a także poprzez wybrane parametry: miejsca nadania lub doręczenia przesyłki, odległość czy budżet.
Ofertę składasz na stronie Zlecenia poprzez kliknięcie przycisku “Zgłoś ofertę”. W wyświetlonym formularzu wypełniasz dane: kwotę proponowanej przez Ciebie oferty, termin jej ważności oraz opcjonalnie wiadomość do Klienta.
Ofertę możesz zedytować lub usunąć do momentu wyboru jej przez Klienta. Po wyborze oferty nie mogą zostać do niej wprowadzone żadne zmiany, nie może być ona także wycofana.
Komentarze do zlecenia dodajesz pod nim po kliknięciu przycisku “Napisz”. W ten sposób możesz dopytać klienta o szczegóły przesyłki i doprecyzować niejasności.
Po akceptacji oferty otrzymujesz dane kontaktowe Klienta i to z nim ustalasz szczegóły dotyczące spedycji. Opłatę za transport i jego szczegóły omawiacie bezpośrednio między sobą.
Założenie konta jest bezpłatne, nie pobieramy także żadnej opłaty abonamentowej. U nas płacisz jedynie prowizję za zlecenia, które zostały przez Ciebie zrealizowane.