Nadaj każdą przesyłkę od ręki nawet 60% taniej

Nadaj każdą przesyłkę od ręki nawet 60% taniej

Jak to działa?

Zaloguj/Zarejestruj się

By móc dodać zlecenie

Wystaw przesyłkę

Zajmie Ci to tylko kilka chwil

Sprawdź oferty

Weryfikujemy każdą firmę

Wybierz najlepszą

Sprawdź cenę i opinię o przewoźniku

Dlaczego warto U nas zlecać transport?

Wygoda

Niezależnie czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną, korzystając z giełdy szybko znajdziesz transport dla każdej przesyłki.

Dodając zlecenie nie tracisz czasu na samodzielne szukanie odpowiedniego Przewoźnika. Od razu otrzymujesz dedykowane dla Ciebie oferty i wybierasz najkorzystniejszą.

Wygoda

Gwarancja bezpieczeństwa

Robimy wszystko, by zadbać o bezpieczeństwo Twoich transakcji. Transport u nas oferują tylko sprawdzeni przewoźnicy.

Na profilu Przewoźnika znajdziesz opinie od jego poprzednich klientów. Zwróć uwagę na liczbę i treść komentarzy. Po wykonanej usłudze możesz dodać swoją opinię.

Wielu Przewoźników ubezpiecza transport. Wkrótce wprowadzimy także własny system płatności i potwierdzenia doręczeń.

Gwarancja bezpieczeństwa

Porady transportowe

Poznaj porady dotyczące przewozu rzeczy, informacje o kosztach transportu i wskazówki odnośnie pakowania ładunków.

Sprawdź

Znajdź transport łatwiej niż zwykle

Dodaj zlecenie

Zlecaj mobilnie

Miej nasze usługi zawsze pod ręką.Zyskaj dostęp do swoich zleceń z każdego miejsca i o każdej porze.

Najczęściej zadawane pytania

Zlecenie możesz dodać bezpłatnie po zalogowaniu, wybierając na stronie głównej przycisk “Zleć transport”. Po przejściu do formularza wybierz właściwą kategorię i ustaw parametry przewozu. Pamiętaj, żeby podać, jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zlecenia i ustawić zdjęcie, które ułatwi przewoźnikom dostosowanie oferty do Twoich potrzeb.
W Furgonetka Giełda możesz dodać praktycznie każdą przesyłkę, od lampki nocnej po fortepian. Możesz także zlecić przeprowadzkę domu lub biura. Podczas dodawania ogłoszenia masz do wyboru kilka kategorii, do których możesz przyporządkować swoje zlecenie.

Pamiętaj, że platforma nie pozwala na dodawanie przesyłek, które są niezgodne z prawem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym regulaminie w punkcie 7.
Oferty przewoźników pojawiają się pod Twoim zleceniem i akceptujesz je przez kliknięcie przycisku “Wybieram”. Zanim wybierzesz ofertę, pamiętaj, że możesz dopytać przewoźnika o szczegóły transportu, wystarczy, że skomentujesz dodaną przez niego propozycję.
Po akceptacji oferty otrzymujesz dane kontaktowe przewoźnika. Jednocześnie przewoźnik dostaje Twoje dane, a także informację o tym, że jego oferta została wybrana. Akceptacja oferty oznacza zawarcie umowy z przewoźnikiem. Opłatę za transport i jego szczegóły omawiacie bezpośrednio między sobą.
Opłaty za przewóz dokonujesz na zasadach ustalonych z przewoźnikiem po zaakceptowaniu jego oferty.