Stale pracujemy nad rozwojem naszego serwisu Furgonetka Giełda, dlatego dziś chcemy Ci zaprezentować jego najnowszą wersję. W tym artykule pokażemy, co dokładnie zmieniło się na Furgonetka Giełda i jak te zmiany mogą usprawnić Twoją pracę oraz pomóc w szybszym zdobyciu nowych zleceń transportowych.

Określenie czasu trwania oferty

Wprowadziliśmy możliwość określenia czasu trwania oferty. Oferta może być ważna przez 6, 12 lub 24 godziny. Po tym czasie zostanie ona automatycznie anulowana. Zlecający otrzyma powiadomienie o każdej nowej ofercie oraz o czasie jej trwania. Ta funkcja ma na celu przyśpieszenie akceptacji oferty przez Zlecającego. Dzięki temu masz szansę szybciej zdobyć nowe zlecenia.   

Jak określić czas trwania oferty na Furgonetka Giełda?
Źródło: www.gielda.furgonetka.pl

Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, w której posiadasz skonfigurowaną funkcję “Moje trasy”. Wtedy otrzymując powiadomienia o nowych ogłoszeniach na tych odcinkach, możesz na bieżąco je ofertować i poprzez przyśpieszenie czasu reakcji Zlecającego, znacznie łatwiej i szybciej pozyskać nowe ładunki.

Oznaczanie etapów realizacji zlecenia

Kolejną nowością, którą wprowadziliśmy jest możliwość oznaczania statusu zlecenia na każdym etapie jego realizacji. Aktualny status będzie widoczny na liście realizowanych zleceń, a o każdej jego zmianie Zlecający będzie informowany na bieżąco.

Jak oznaczać etapy realizacji zlecenia na Furgonetka Giełda?
Źródło: www.gielda.furgonetka.pl

Oznaczanie statusu realizacji zlecenia przyczyni się do tego, że Zlecający będzie wiedział, co aktualnie dzieje się z jego przesyłką, bez potrzeby kontaktu z Tobą. Znacząco uprości to komunikację pomiędzy Tobą a Zlecającym. Dzięki temu unikniesz pytań lub telefonów od Zlecającego dotyczących tego na jakim etapie realizacji jest jego zlecenie. Kiedy ładunek zostanie dostarczony do odbiorcy, a zlecenie zostanie oznaczone jako “Zakończone”, to Zlecający będzie mógł wystawić Ci ocenę.

Łatwiejsze wyszukiwanie zleceń

Udostępniliśmy także nowy filtr, który nazwaliśmy “Moja aktywność”. Pozwala on wykluczyć zlecenia, w których już uczestniczysz i przeglądać tylko te, w których jeszcze nie złożyłeś oferty. Umożliwia także szybszy dostęp do tych zleceń, w których już bierzesz udział.

Jak działa nowy filtr "Moja aktywność" na Furgonetka Giełda?
Źródło: www.gielda.furgonetka.pl

Dodatkowo wprowadziliśmy również nową zakładkę “Moje przesyłki”, za pośrednictwem której masz bezpośredni i łatwy dostęp do wszystkich realizowanych przez siebie zleceń, wraz z podglądem ich aktualnego statusu.

Jak działa zakładka "Moje przesyłki" na Furgonetka Giełda?
Źródło: www.gielda.furgonetka.pl

Dzięki temu możesz w szybszy sposób wyszukiwać nowe zlecenia do ofertowania i na bieżąco monitorować te, w których już uczestniczysz. Znacząco usprawni to Twoją pracę oraz pozwoli znaleźć więcej nowych ładunków.

Podsumowując

Pracując nad nową wersją serwisu Furgonetka Giełda zależało nam, aby poprawić jakość pracy Przewoźników i przede wszystkim przyspieszyć czas akceptacji ofert przez Zlecających. Dzięki temu możesz zyskać więcej dodatkowych ładunków, w o wiele krótszym  czasie. Chcieliśmy także, uprościć oraz za razem przyspieszyć proces wyszukiwania nowych zleceń, co również może przełożyć się na szybsze znajdowanie nowych klientów. Mamy nadzieję, że te zmiany sprawią, że korzystanie z naszego serwisu będzie przyjemniejsze, łatwiejsze i jeszcze bardziej korzystne.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły