Ile kosztuje transport auta za km?

Zmieniasz samochód na nowy? W końcu udało Ci się znaleźć ten wymarzony model i teraz trzeba go sprowadzić z zagranicy lub z innego miasta? W takiej sytuacji masz dwa rozwiązania – pojechać po samochód samemu lub zlecić przewóz auta firmie przewozowej. Sprawdź, ile będzie wynosił koszt transportu auta za km.

Jak przewieźć auto?

Zakup nowego samochodu to zawsze duże wydarzenie, a szczególnie, gdy jest to ten wymarzony model, na którego tak długo czekałeś. Czasami problemem jest jednak dystans. Jeśli udało Ci się kupić auto blisko miejsca zamieszkania, to możesz samodzielnie podjechać po nie i załatwić wszystko w jedno popołudnie, ale gorzej, kiedy odległość jest duża.

Załóżmy, że sprowadzasz samochód z Niemiec albo z innego województwa i nie masz fizycznej możliwości zrobić tego samodzielnie. Co w takiej sytuacji? Możesz oczywiście szukać firmy zajmującej się transportem pojazdów na własną rękę, ale to będzie trwało. Nie każda firma będzie miała wolne terminy, a część przedstawi też dość wysokie wyceny takiego transportu. Zakup samochodu sam w sobie jest kosztowny, więc każdemu kupującemu zależy na tym, żeby przewóz auta zlecić tak tanio, jak to tylko możliwe. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z możliwości serwisu Furgonetka Giełda. Zrzesza ona między innymi przewoźników zajmujących się transportem samochodów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jak znaleźć firmę transportową?

Za pośrednictwem serwisu możesz łatwo zlecić transport auta z dowolnego miejsca i to nie tylko szybko, ale też tanio. Jedyne, co trzeba zrobić, to po prostu zarejestrować konto w serwisie Furgonetka Giełda i wystawić ogłoszenie. W formularzu wystawiania ogłoszenia wybierasz kategorię „Samochody”, a następnie wpisujesz markę, model i wagę auta. Później wystarczy już tylko określić miejsce odbioru i dostawy samochodu oraz opcjonalnie dodać jego zdjęcia (jeśli nimi dysponujesz). Wypełnienie formularza trwa dosłownie 2 minuty, a przewoźnika zainteresowanego transportem auta możesz znaleźć łatwo nawet w jeden dzień. Ogromną zaletą takiego sposobu poszukiwania transportu jest niski koszt, bo to nie Ty jesteś „petentem” firm przewozowych, ale to one walczą o Twoje zlecenie, a robią to, konkurując ze sobą cenami.

Zlecenie przewozu auta przez giełdę transportową to obecnie najszybsza i najtańsza forma. Dodatkowo taki transport ładunków jest całkowicie bezpieczny. Po pierwsze dlatego, że wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie Furgonetka Giełda są zweryfikowani i możesz sprawdzić opinie o jakości ich usług, a ponadto transporty realizowane przez profesjonalne firmy są ubezpieczone. Nie musisz się martwić o to, jak auto dotrze na miejsce – zadbają o nie doświadczeni specjaliści, a Ty mimo wszystko zaoszczędzisz. Każdy właściciel auta chce, żeby jego pojazd był bezpieczny, a szczególnie wtedy, kiedy mowa o nowym i drogim samochodzie. Przewożąc auto samodzielnie ryzykujesz uszkodzenia, a zlecając przewóz firmie nie musisz się niczym martwić.

Koszt transportu auta za km

Za pośrednictwem giełdy transportowej Furgonetka Giełda przewieziesz dosłownie wszystko i wszędzie. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport w auta? To nie problem. Poniżej przedstawiamy przykładowe zlecenia transportu, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport samochodu Niemcy – Polska (1172 km) – koszt transportu: 1200 zł (1,02 zł)

transport samochodu Francja – Polska (2203 km) – koszt transportu: 2300 zł (1,04 zł)

transport samochodu Belgia – Polska (939 km) – koszt transportu: 1600 zł (1,70 zł)

transport samochodu Anglia – Polska (1845 km) – koszt transportu: 1900 zł (1,03 zł)

Średni koszt transportu auta w przeliczeniu na 1 km – 1,20 zł

Chcesz zlecić transport samochodu? Zrób to łatwo na stronie https://gielda.furgonetka.pl.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły