Zmieniasz samochód na nowy? W końcu udało Ci się znaleźć ten wymarzony model i teraz trzeba go sprowadzić z zagranicy lub z innego miasta? W takiej sytuacji masz dwa rozwiązania – pojechać po samochód samemu lub zlecić przewóz auta firmie przewozowej. Sprawdź, ile będzie wynosił koszt transportu auta za km.

Zakup nowego samochodu to zawsze duże wydarzenie, a szczególnie, gdy jest to ten wymarzony model, na którego tak długo czekałeś. Czasami problemem jest jednak dystans, bo jeśli udało Ci się kupić auto blisko, to możesz samodzielnie podjechać po nie i załatwić wszystko w jedno popołudnie, ale gorzej, kiedy odległość jest duża. Załóżmy, że sprowadzasz samochód z Niemiec albo z innego województwa i nie masz fizycznej możliwości zrobić tego samodzielnie. Co w takiej sytuacji? Możesz oczywiście szukać firmy zajmującej się transportem pojazdów na własną rękę, ale to będzie trwało. Nie każda firma będzie miała wolne terminy, a część przedstawi też dość wysokie wyceny takiego transportu. Zakup samochodu sam w sobie jest kosztowny, więc każdemu kupującemu zależy na tym, żeby przewóz auta zlecić tak tanio, jak to tylko możliwe.

W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z możliwości serwisu Furgonetka Giełda. Giełda transportowa Furgonetka zrzesza między innymi przewoźników zajmujących się transportem samochodów zarówno w kraju, jak i za granicą. Za pośrednictwem serwisu możesz łatwo zlecić transport auta z dowolnego miejsca i to nie tylko szybko, ale też tanio. Jedyne, co trzeba zrobić, to po prostu zarejestrować konto w serwisie Furgonetka Giełda i wystawić ogłoszenie. W formularzu wystawiania ogłoszenia wybierasz kategorię „Samochody”, a następnie wpisujesz markę, model i wagę auta. Później wystarczy już tylko określić miejsce odbioru i dostawy samochodu oraz opcjonalnie dodać jego zdjęcia (jeśli nimi dysponujesz). Wypełnienie formularza trwa dosłownie 2 minuty, a przewoźnika zainteresowanego transportem auta możesz znaleźć łatwo nawet w jeden dzień. Ogromną zaletą takiego sposobu poszukiwania transportu jest niski koszt, bo to nie Ty jesteś „petentem” firm przewozowych, ale to one walczą o Twoje zlecenie, a robią to, konkurując ze sobą cenami.

Zlecenie przewozu auta przez giełdę transportową to obecnie najszybsza i najtańsza forma. Dodatkowo taki transport ładunków jest całkowicie bezpieczny. Po pierwsze dlatego, że wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie Furgonetka Giełda są zweryfikowani i możesz sprawdzić opinie o jakości ich usług, a ponadto transporty realizowane przez profesjonalne firmy są ubezpieczone. Nie musisz się martwić o to, jak auto dotrze na miejsce – zadbają o nie doświadczeni specjaliści, a Ty mimo wszystko zaoszczędzisz. Każdy właściciel auta chce, żeby jego pojazd był bezpieczny, a szczególnie wtedy, kiedy mowa o nowym i drogim samochodzie. Przewożąc auto samodzielnie ryzykujesz uszkodzenia, a zlecając przewóz firmie nie musisz się niczym martwić.

Koszt transportu auta za km

Za pośrednictwem giełdy transportowej Furgonetka Giełda przewieziesz dosłownie wszystko i wszędzie. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport w auta? To nie problem. Poniżej przedstawiamy przykładowe zlecenia transportu, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport samochodu Niemcy – Polska (1172) – koszt transportu: 1200 zł (0,97 zł)

transport samochodu Francja – Polska (2203 km) – koszt transportu: 2300 zł (0,95 zł)

transport samochodu Belgia – Polska (939 km) – koszt transportu: 1600 zł (0,58 zł)

transport samochodu Anglia – Polska (1845 km) – koszt transportu: 1900 zł (0,97 zł)

Średni koszt transportu auta w przeliczeniu na 1 km – 0,89 zł

Chcesz zlecić transport samochodu? Zrób to łatwo na stronie https://gielda.furgonetka.pl.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły