Ile kosztuje transport do Francji?

Dostałeś awans i teraz będziesz zarządzał zespołem w Paryżu? Chcesz wysłać gabarytową paczkę rodzinie ze Strasburga? Planujesz przeprowadzkę do Bordeaux? Jeśli tak, na pewno interesuje Cię, ile kosztuje transport do Francji? Francja jest popularnym kierunkiem, jeśli chodzi o transport z Polski. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z przewozu dowolnych ładunków: mebli, sprzętu agd, samochodów, motocykli, zwierząt, na trasie Polska – Francja.

Jak przewieźć przedmioty do Francji?

Są na to dwa sposoby. Jednym z nich jest przewiezienie ich osobiście prywatnym samochodem. Niestety, kiedy gdzieś przeprowadzamy się na dłuższy czas, zwykle tych rzeczy jest tak dużo, że nie mieszczą się one w osobowym aucie. Z resztą nie każdy z nas posiada samochód, bądź pojazd odpowiedniej wielkości lub nie chce jechać tak długiej trasy.

Drugim wariantem jest znalezienie firmy przewozowej i zlecenie transportu. To najwygodniejsze rozwiązanie, bo jedyne co musisz zrobić, to poszukać odpowiedniego przewoźnika. Jednak musisz poświęcić na to czas, aby zadzwonić do nich wszystkich, a następnie czekać na wycenę. Na szczęście na to szybszy i tańszy sposób.

Jak znaleźć firmę przewozową?

Transport dużych przedmiotów najlepiej zlecić profesjonalistom, których bez trudu znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. Możesz oszczędzić nawet do 60% na transporcie w dowolne miejsce. Nie zwlekaj, dodaj bezpłatne zlecenie i przetransportuj dowolny ładunek tanio i wygodnie.

Wystarczy, że w ogłoszeniu dodasz wymiary przewożonych przedmiotów, skąd i dokąd mają być transportowane oraz swoją propozycję wyceny. Dodatkowo możesz również dodać zdjęcie. Teraz pozostaje Ci tylko czekać aż przewoźnicy sami się do Ciebie zgłoszą.

Ile kosztuje transport do Francji?

Przykładowe zlecenia transportu do Francji, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport komód Polska – Francja (1606 km) – koszt transportu: 1000 zł

transport stołu Polska – Francja (1597 km) – koszt transportu: 250 zł

transport okien Polska – Francja (1332 km) – koszt transportu: 2560 zł

transport półki Polska – Francja (1285 km) – koszt transportu: 250 zł

transport palety Polska – Francja (1787 km) – koszt transportu: 750 zł

Chcesz teraz zlecić transport do Francji?  Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportdofrancji

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły