Ile kosztuje transport do Holandii?

Planujesz przeprowadzkę do Amsterdamu? Wysyłasz paczkę do przyjaciół z Rotterdamu? Otwierasz filię swojej firmy w Hadze? Jeśli tak, na pewno zastanawiasz się, ile kosztuje transport do Holandii? Holandia jest popularnym kierunkiem, jeśli chodzi o transport z Polski. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z przewozu dowolnych ładunków: mebli, sprzętu agd, samochodów, motocykli, zwierząt, na trasie Polska – Holandia.

Jak przewieźć rzeczy do Holandii?

Masz dwie opcje do wyboru. Pierwszą z nich jest przewiezienie rzeczy osobiście samochodem osobowym. Minusem tej opcji jest to, że zwykle, kiedy gdzieś przeprowadzamy się na dłuższy czas, przedmiotów które chcemy zabrać jest tak dużo, że nie mieszczą się one w standardowym aucie. Poza tym nie każdy z nas posiada samochód, bądź pojazd odpowiedniej wielkości lub nie chce jechać tak w tak długą trasę.

Drugą opcją jest znalezienie firmy przewozowej i zlecenie jej transportu. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo jedyne co musisz zrobić, to poszukać odpowiadającego Ci przewoźnika. Jednak poświęcasz na to dużo czasu, aby zadzwonić do nich wszystkich, a następnie czekać na wycenę. Można to jednak zrobić szybciej i taniej.

Jak znaleźć firmę przewozową?

Taki transport najlepiej zlecić profesjonalistom, których bez trudu znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. Pozwoli Ci to oszczędzić nawet do 60% na transporcie w dowolne miejsce. Nie zwlekaj, dodaj bezpłatne zlecenie i przetransportuj dowolny ładunek tanio i wygodnie.

Jedyne co musisz zrobić to podasz wymiary przewożonych przedmiotów, skąd i dokąd mają być transportowane oraz swoją propozycję wyceny. Dodatkowo możesz również dodać zdjęcie. Teraz pozostaje Ci tylko czekać aż przewoźnicy sami się do Ciebie zgłoszą.

Ile kosztuje transport do Holandii?

Przykładowe zlecenia transportu do Holandii, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport obrazu Polska – Holandia (896 km) – koszt transportu: 338 zł

transport motocykla Polska – Holandia (1101 km) – koszt transportu: 600 zł

transport palety Polska – Holandia (1282 km)  – koszt transportu: 618 zł

transport telewizora Polska – Holandia (965 km) – koszt transportu: 300 zł

transport ram Polska – Holandia (1123 km) – koszt transportu: 800 zł

Chcesz teraz zlecić transport do Holandii? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportdoholandii

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły