Ile kosztuje transport kwiatów?

Potrzebujesz przewieźć większą ilość bukietów na imprezę, a może będziesz systematycznie przewozić kwiaty doniczkowe lub cięte? Z pewnością Twoim celem jest przetransportowanie ich w sposób bezpieczny i tak, by dotarły na miejsce w stanie niezmienionym. Zastanawiasz się, ile kosztuje transport kwiatów?

Jak zorganizować transport kwiatów?

Transport krajowy i międzynarodowy dostaw kwiatowych jest skomplikowany, z uwagi na konieczność użycia odpowiedniego sprzętu: specjalnego samochodu i zachowania bardzo ważnych procedur. Zlecenia transportowe na przewóz kwiatów realizuje się z wykorzystaniem chłodni. Auta takie zapewniają kwiatom ochronę przed czynnikami pogodowymi oraz wystarczająco niską temperaturę. Do długich podróży najlepiej nadają się przede wszystkim chryzantemy, gerbery, goździki i tulipany. Inne odmiany wymagają zdecydowanie większej dbałości.

Zapewnienie kwiatom właściwych warunków transportu leży po stronie przewoźnika. Powinien on dysponować odpowiednim pojazdem i delegować do wykonania przewozu doświadczonego kierowcę, który dysponuje niezbędnym sprzętem. Profesjonalnych przewoźników znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda.

Ile kosztuje transport kwiatów?

Cena będzie uzależniona od ilości i gatunku przewożonych kwiatów, planowanej trasy czy terminu realizacji zlecenia. Należy podkreślić, że cena będzie ustalana indywidualnie z firmą transportową.

Przykładowe zlecenie transportu kwiatów, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport kwiatów Warszawa (20 km) – cena transportu: 70 zł

Zleć transport kwiatów już dziś na https://gielda.furgonetka.pl/.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły