Ile kosztuje transport lodówki?

Kupiłeś nową lodówką i musisz sam zadbać o jej transport? Przeprowadzasz się do nowego mieszkania i zabierasz ze sobą wszystkie sprzęty?

Organizacja transportu

Rozmiary i waga lodówki sprawiają, że jej transport bywa bardzo problematyczny. We własnym zakresie czasami trudno go zorganizować, bo lodówka nie zmieści się właściwie w żadnym samochodzie osobowym. Ponad gabarytowe rozmiary i waga (70-90 kg) sprawiają, że ciężko ją wysłać również kurierem. Co w takim przypadku zrobić? Co wtedy, kiedy kupujesz lub sprzedajesz lodówkę i jakoś trzeba ją przewieźć z miejsca w miejsce?

Jak znaleźć firmę przewozową?

Najlepiej zlecić transport lodówki profesjonalnym firmom, które mają doświadczenie w takich przewozach. Sprawdzonych przewoźników znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. Wystarczy, że dodasz bezpłatne ogłoszenie w którym opiszesz co, gdzie i kiedy chcesz przewieźć, podasz wymiary i określisz planowaną trasę, a zainteresowane zleceniem firmy transportowe same zgłoszą się do Ciebie z propozycjami wycen.

Ile kosztuje transport lodówki?

Ile kosztuje transport lodówki? Cena będzie uzależniona od ilości ładunku, planowanej trasy czy terminu realizacji zlecenia. Należy podkreślić, że cena będzie ustalana indywidualnie z firmą transportową.

Zleć transport lodówki już dziś na https://gielda.furgonetka.pl/transportsprzetuagd.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły