Ile kosztuje transport mebli z Gdańska

Mieszkasz w Gdańsku, jednak planujesz przeprowadzkę do Sopotu? Kupiłeś większe mieszkanie i musisz przeprowadzić się do innej dzielnicy? Zapewne zastanawiasz się w takiej sytuacji, ile kosztuje transport mebli z Gdańska?

Jak przewieźć meble?

Wydawać by się mogło, że najprostszym rozwiązaniem będzie przewiezienie mebli osobiście prywatnym samochodem. Taka opcja jest możliwa tylko w momencie, kiedy można je rozkręcić lub są niewielkich rozmiarów, aby mogły zmieścić się po auta. Niestety nie jesteśmy w stanie, w takiej sytuacji przewieźć wszystkiego na raz i musimy się liczyć z tym, że przejechanie kilkukrotnie tej samej trasy generuje dodatkowe koszty paliwa.

Jeżeli aktualnie nie posiadasz auta możesz wypożyczyć samochód dostawczy. Niestety w tym przypadku poza kosztami paliwa trzeba tutaj doliczyć wynajem pojazdu oraz swój poświęcony czas. Dodatkowo wszystkie meble musisz samodzielnie zapakować rzeczy do auta, co może być ciężkie bez pomocy bliskich.

Najłatwiej więc jest poszukać firmę przewozową i zlecić jej transport mebli. Jest to wygodne rozwiązanie, bo jedynie co trzeba zrobić, to wyszukać odpowiedniego przewoźnika i przekazać mu rzeczy. Jednak, jak ich znaleźć? Zamiast dzwonić do wszystkich przewoźników z okolicy i prosić o wycenę, możesz wystawić ogłoszenie na giełdzie transportowej.

Jak znaleźć firmę transportową?

Niezależnie od tego, w jakiej znalazłeś się sytuacji, tani transport mebli z i na terenie Gdańska możesz zlecić w serwisie Furgonetka Giełda. Zaoszczędzisz nawet do 60% na takim przewozie.

Wystarczy, że dodasz bezpłatne ogłoszenie opisując, jaki mebel chcesz przewieźć, podasz jego wagę i wymiary, planowaną trasę i datę realizacji. Przewoźnicy sami zgłoszą się do Ciebie z propozycjami wycen.

Ile kosztuje transport mebli z Gdańska?

Koszt transportu mebli z Gdańska będzie uzależniony od ilości, wagi i gabarytów mebli oraz od długości planowanej trasy. Przykładowe zlecenie transportu mebli z Gdańska, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport mebli Gdańsk (1 km) – koszt transportu: 75 zł

transport mebli Gdańsk – Warszawa (440 km) – koszt transportu: 100 zł

Chcesz teraz zlecić transport mebli? Wejdź na stronę:

https://gielda.furgonetka.pl/transportmebligdansk

Powiązane artykuły