Ile kosztuje transport mebli z Gdyni

Mieszkasz w Gdyni i właśnie kupiłeś nowe meble, jednak sklep nie oferuje transportu? A może przeprowadzasz się do innej dzielnicy i nie wiesz, ile zapłacisz za transport łóżka, sofy, kredensu i szafy? Zastanawiasz się, ile kosztuje transport mebli z Gdyni? Trafiłeś we właściwe miejsce! Ten artykuł powstał specjalnie dla Ciebie.

Jak przewieźć meble?

Jest na to kilka sposobów. Pierwszym z nich jest przewiezienie ich osobiście prywatnym samochodem. Taka opcja jest możliwa tylko wtedy, kiedy meble są niewielkie lub rozkręcalne. Wtedy mają szansę zmieścić się do auta, jednak nie wszystkie. Dodatkowo nie każdy z nas posiada auto lub pojazd odpowiedniej wielkości.

Drugą opcją jest wypożyczenie samochodu dostawczego. Niestety w tym przypadku musisz poświęcić cały dzień na zapakowanie samochodu, przewiezienie i rozpakowanie. Dodatkowo musisz opłacić wynajęcie oraz koszt paliwa. Zapewne nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do przenoszenia mebli, więc będziesz zmuszony poprosić znajomych lub rodzinę o pomoc, co może być uciążliwe.

Trzecim wariantem jest znalezienie firmy przewozowej i zlecenie transportu. To najwygodniejsze rozwiązanie, bo jedyne co musisz zrobić, to poszukać odpowiedniej firmy. Jednak trzeba poświęcić na to czas, aby zadzwonić do nich wszystkich, poprosić o wycenę i czekać na odpowiedź, ale jest na to szybszy i tańszy sposób.

Jak znaleźć firmę transportową?

Transport mebli, z uwagi na wagę czy wymiary powinien zostać zlecony profesjonalnym firmom, które mają doświadczenie w przewozie takich ładunków. Sprawdzonych przewoźników znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. Pozwoli Ci to zaoszczędzisz na transporcie mebli z Gdyni nawet do 60%.

Ile kosztuje transport mebli z Gdyni?

Ile kosztuje taki transport? Wyceny będą ustalane indywidualnie z przewoźnikami, w zależności od ilości, wagi i wymiarów mebli a także od planowanej trasy. Przykładowe zlecenia transportu mebli z Gdyni, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport mebli Gdynia – Kraków (610 km) – koszt transportu: 329 zł

transport mebli Gdynia – Łuków (556 km) – koszt transportu: 120 zł

Chcesz teraz zlecić transport mebli? Wejdź na stronę:

https://gielda.furgonetka.pl/transportmebligdynia

Powiązane artykuły