Ile kosztuje transport mebli z Warszawy

Mieszkasz w Warszawie? Zmieniasz mieszkanie i musisz przeprowadzić się do innej dzielnicy? A może właśnie odebrałeś swój wymarzony dom pod miastem i potrzebujesz przewieźć swoje meble do nowego miejsca? Zastanawiasz się, ile kosztuje transport mebli z Warszawy? Żaden problem! Mieszkając w Warszawie możesz zlecić transport mebli. Co najważniejsze, zrobisz to tanio, szybko i bezpiecznie.

Jak przewieźć meble?

Masz trzy możliwości. Jedną z nich jest przewiezienie ich osobiście prywatnym samochodem. Wtedy najlepiej rozkręcić meble, aby zajmowały mniej miejsca. Niektóre z nich mogą zmieścić się do auta, jednak niewiele. Z resztą nie każdy z nas posiada samochód, bądź pojazd odpowiedniej wielkości.

Kolejnym sposobem jest wypożyczenie samochodu dostawczego. Co generuje dodatkowe koszty, bo poza wynajęciem pojazdu trzeba doliczyć paliwo oraz swój poświęcony czas. Dodatkowo samemu lub z rodziną będzie ciężko przenieść wszystkie rzeczy.

Trzecią opcją jest znalezienie firmy przewozowej i zlecenie transportu. To najwygodniejsze rozwiązanie, bo jedyne co musisz zrobić, to poszukanie odpowiedniej firmy. Jednak musisz poświęcić na to czas, aby zadzwonić do nich wszystkich. Jest jednak na to szybszy i tańszy sposób.

Jak znaleźć firmę przewozową?

Transport mebli najlepiej zlecić profesjonalistom, których bez trudu znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. Możesz oszczędzić do 60% na transporcie mebli z Warszawy w dowolne miejsce. Nie zwlekaj, dodaj bezpłatne zlecenie i przetransportuj dowolny ładunek tanio i wygodnie.

Ile kosztuje transport mebli z Warszawy?

Jakie są koszty takiego przewozu? W zależności od ilości, wagi i gabarytów mebli a także planowanej trasy, transport może wymagać specjalistycznej wiedzy oraz niezbędnych zabezpieczeń. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy mebel jest inny.

Przykładowe zlecenia transportu mebli z Warszawy, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport mebli Warszawa – Marszew (273 km) – koszt transportu: 120 zł

transport mebli Warszawa – Pilec (232 km) – koszt transportu: 200 zł 

Chcesz teraz zlecić transport mebli? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportmebliwarszawa

Powiązane artykuły