Ile kosztuje transport mebli z Wrocławia

Mieszkasz we Wrocławiu? Właśnie wynająłeś większe mieszkanie w innej dzielnicy i musisz się przeprowadzić? Dostałeś od rodziny zabytkowy regał i nie wiesz, jakie nakłady finansowe będą potrzebne do jego przewozu? W tym artykule sprawdzisz, ile kosztuje transport mebli z Wrocławia.

Jak przewieźć meble?

Te meble, które są niewielkich rozmiarów lub są rozkręcalne możesz przewieźć swoim prywatnym samochodem. Niestety niektóre z nich nadal będą zbyt duże, aby zmieścić się do auta. Dodatkowo nie każdy z nas posiada pojazd, którym mógłby przewieźć rzeczy.

Jeżeli nie masz auta rozwiązaniem dla Ciebie może być wynajem samochodu dostawczego i samodzielny transport. Niestety w tym przypadku musisz poświęcić czas na zapakowanie samochodu, przewiezienie i rozpakowanie. Dodatkowo do opłat za wypożyczenie doliczyć trzeba koszt paliwa. Prawdopodobnie nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do przenoszenia mebli, więc będziesz zmuszony poprosić znajomych lub rodzinę o pomoc, co może nie być proste.

Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie firmy przewozowej i zlecenie transportu. Plusem tej opcji jest to, że jedyne co musisz zrobić, to poszukać odpowiedniego przewoźnika. Jednak trzeba poświęcić na to czas, aby zadzwonić do nich wszystkich, poprosić o wycenę i czekać na odpowiedź, ale na to szybszy i tańszy sposób.

Jak znaleźć firmę transportową?

Niezależnie od tego, w jakiej znalazłeś się sytuacji, tani transport mebli z i na terenie Wrocławia możesz zlecić w serwisie Furgonetka Giełda. Są to zazwyczaj ciężkie i wymiarowe przedmioty, zatem należy je odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu. Zaoszczędzisz nawet do 60% na takim przewozie.

Wystarczy, że dodasz bezpłatne ogłoszenie opisując, jaki mebel chcesz przewieźć, podasz jego wagę i wymiary oraz planowaną trasę i datę realizacji. Przewoźnicy sami zgłoszą się do Ciebie z propozycjami wycen.

Ile kosztuje transport mebli z Wrocławia?

Koszt transportu mebli z Wrocławia będzie uzależniony od ilości, wagi i gabarytów mebli oraz od długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy mebel jest inny.

Chcesz teraz zlecić transport mebli? Wejdź na stronę:

https://gielda.furgonetka.pl/transportmebliwroclaw

Powiązane artykuły