Ile kosztuje transport motocykla?

Kupiłeś zabytkowy motocykl i nie wiesz, ile zapłacisz za jego transport? Oddajesz swój zabytkowy motocykl do renowacji firmie z drugiego końca Polski i musisz samodzielnie zadbać o dostarczenie go do warsztatu? Zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje transport motocykla?

Organizacja przewozu motocykla

Takie sytuacje mogą powodować problemy, bo motocykl to duża i ciężka maszyna, a dodatkowo mało stabilna w transporcie. Motocykl można przewieźć jedynie na specjalnej przyczepie z zastosowaniem uchwytów i pasów transportowych, na lawecie dostosowanej do przewozu motocykli albo w busie z pełnym systemem zabezpieczeń. Transport motocykla to bardzo odpowiedzialne zadanie, a dodatkowo, im dłuższa trasa, tym jest to bardziej czasochłonne.

Jeśli nie możesz samodzielnie przewieźć motocykla, najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalistom, których znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda.

Ile kosztuje transport motocykla?

Jakie są koszty takiego przewozu? Cena jest uzależniona od wagi, gabarytów motocykla i planowanej trasy. Przykładowe zlecenia transportu motocykli, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

transport motocykla Pieniężno – Wrocław (647 km) – koszt transportu: 440 zł

transport motocykla Kudowa Zdrój – Gdynia (704 km) – koszt transportu: 300 zł

transport motocykla Warszawa – Łódź (132 km) – koszt transportu: 250 zł

transport motocykla Warszawa – Kraków (299 km) – koszt transportu: 250 zł

transport motocykla Chodzież – Gdańsk (257 km) – koszt transportu: 250 zł

Chcesz teraz zlecić transport motocykla? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportmotocykli

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły