Jakie ładunki można przewieźć za pośrednictwem giełdy transportowej?

Przewóz dużych przedmiotów nie stanowi już najmniejszego problemu. Teraz dzięki serwisowi Furgonetka Giełda możesz szybko i tanio zlecić przewóz ładunków do 3,5 t. Serwis rozwiązuje wszystkie problemy z ponadgabarytowymi przewozami. Sprawdź, jak z niego korzystać i dlaczego warto to zrobić.

Coraz częściej zdarza się, że musimy skorzystać z pomocy profesjonalnego przewoźnika, który przetransportuje bezpiecznie nasz ładunek. Taka potrzeba pojawia się w momencie przeprowadzki, zakupu samochodu czy sprzedaży używanego sprzętu. Niektóre ładunki są zbyt duże, by przewieźć je we własnym zakresie, a wtedy pomoc specjalistów okazuje się nieoceniona.

Co prawda można szukać pomocy wśród znajomych i rodziny, czyli pożyczyć od nich większe auto lub poprosić ich o przewiezienie naszych rzeczy, ale w większości przypadków jest to po prostu niemożliwe. Nie każdy ma czas i możliwości, żeby pomóc nam w takim transporcie. Oczywiście można też wypożyczyć przyczepkę samochodową lub busa i pokusić się o samodzielny przewóz, ale znowu – potrzeba do tego czasu i często też doświadczenia. Mało tego, wypożyczenie odpowiedniego pojazdu może być dość drogie, a jeśli doliczyć do tego czas potrzebny na samodzielne przewiezienie ładunku to taka operacja może się okazać nieopłacalna. Przewóz ładunków do 3,5 t najlepiej zlecić komuś, kto zrobi to profesjonalnie. W poszukiwaniu solidnego przewoźnika pomoże Ci serwis Giełda Furgonetka.

Jak działa serwis Furgonetka Giełda?

Furgonetka Giełda to giełda transportowa – portal, który umożliwia klientom zlecanie transportu, a firmom pozyskiwanie nowych zleceń przewozowych. Dzięki serwisowi Furgonetka Giełda możesz znaleźć przewoźnika dla niestandardowych ładunków takich jak np. meble, maszyny rolnicze czy motocykle. Z pomocą serwisu Furgonetka Giełda przewieziesz łatwo wszystko, czego nie jest w stanie przewieźć kurier.

Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Wystarczy tylko zarejestrować się na platformie lub w aplikacji mobilnej i dodać swoje bezpłatne ogłoszenie. W ogłoszeniu opisujesz, co chcesz przewieźć i dokąd ma być przewieziony Twój ładunek. W formularzu ogłoszenia dodajesz również informacje dotyczące wagi i wymiarów przewożonego ładunku, a opcjonalnie możesz też dodać zdjęcia ładunku. Twoje ogłoszenie trafi do firm zarejestrowanych w serwisie. Zainteresowane firmy odpowiedzą na nie, podając dokładną wycenę transportu i warunki współpracy. Im dokładniejsze będzie Twoje ogłoszenie, tym większa szansa uzyskania dużej liczby zgłoszeń.

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Furgonetka Giełda?

W serwisie Furgonetka Giełda działają firmy przewozowe podejmujące wolne ładunki, czyli dodatkowe towar, dzięki którym mogą wypełnić przestrzenie ładunkowe w swoich pojazdach. Firmy przewozowe mogą w ten sposób optymalnie wykorzystać dostępne miejsce i dodatkowo zarobić, a dla Ciebie oznacza to oszczędność pieniędzy, bo transporty w ramach doładunków są tańsze niż transporty całopojazdowe. Zlecając transport, ponosisz wyłącznie jego koszt – nie ma żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z serwisu. Giełda transportowa Furgonetka pozwala Ci wystawić za darmo dowolną liczbę ogłoszeń i zlecić przewóz nawet do 60% taniej. W serwisie możesz oczywiście zlecać nie tylko transport krajowy, ale też międzynarodowy i to bez zbędnych formalności.

Poszukiwanie przewoźnika przez serwis Furgonetka Giełda jest bardzo proste. Właściwie to firmy przewozowe szukają Ciebie i w celu zdobycia zlecenia oferują korzystną cenę przewozu oraz często też pomoc w załadunku i rozładunku. Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie są sprawdzonymi partnerami. Firmy są na bieżąco weryfikowane, a dotychczasowi klienci mają możliwość zamieszczania opinii o jakości wykonywanych usług. Te opinie to dla Ciebie źródło cennych informacji o standardach gwarantowanych przez danego przewoźnika. Dzięki opiniom możesz łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wyboru konkretnej firmy.

Furgonetka Giełda pozwala Ci zlecić transport niemalże każdej rzeczy o dużych gabarytach czy dużej wadze. Twój ładunek będzie transportowany przez sprawdzonego przewoźnika dysponującego wiedzą, doświadczeniem i ubezpieczeniem przewożonych ładunków. Sam proces wystawiania ogłoszenia jest banalnie prosty, bo serwis został zaprojektowany tak, aby był przejrzysty i łatwy w obsłudze. Żeby z niego korzystać, nie musisz mieć żadnej wiedzy informatycznej. Wystarczy tylko podstawowa umiejętność obsługi komputera lub smartfona z zainstalowaną aplikacją Furgonetka Giełda.

W serwisie czeka na Ciebie też wiele porad instruktażowych i wartościowych artykułów dotyczących pakowania ładunków i sposobów organizacji ich transportu. Sprawdź, jak łatwo zlecić transport z serwisem Furgonetka Giełda.

Zarejestruj się na stronie https://gielda.furgonetka.pl/ i wystaw swoje pierwsze ogłoszenie.

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły