Ile kosztuje transport samochodu z Anglii

Właśnie kupiłeś samochód na brytyjskiej aukcji i musisz odebrać go osobiście? Dostałeś od rodziny z Londynu wymarzone auto, ale musisz sam je przetransportować? To żaden problem! Możesz zaoszczędzić nawet do 60% na transporcie samochodu z Anglii. Jak to zrobić?

Jak sprowadzić auto?

Transport samochodu, szczególnie międzynarodowy to często problematyczne zadanie. Głównie dlatego, że transport samochodów wymaga spełnienia kilku kłopotliwych formalności. Większą uwagę przykłada się do stanu pojazdu (każda rysa ma znaczenie), ponieważ nie można go zabezpieczyć. Należy też pamiętać o przekazaniu dokumentów potwierdzających własność auta. Nie musisz się tym wszystkim zamartwiać.

Jak znaleźć firmę przewozową?

Dodaj bezpłatne zlecenie w serwisie Furgonetka Giełda, a szybko znajdziesz firmę, która sprawnie i tanio załatwi transport Twojego samochodu. Wszystkie wymagania umieść w treści zlecenia i poczekaj na wyceny Przewoźników. Wybierz najlepszą według Ciebie ofertę i gotowe. Transport samochodu z Anglii nigdy nie był łatwiejszy.

Ile kosztuje transport samochodu z Anglii?

Koszt transportu samochodu z Anglii będzie uzależniony m.in. od jego rodzaju, wagi, długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Przykładowe zlecenie transportu samochodu z Anglii, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:
transport samochodu Anglia – Polska (1845 km) – koszt transportu: 1900 zł

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Anglii? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły