Ile kosztuje transport samochodu z Danii

Właśnie kupiłeś samochód od właściciela z Danii i musisz sam zadbać o jego transport? A może mieszkałeś tam dłuższy czas i teraz chcesz wrócić do kraju i przy okazji sprowadzić auto? To żaden problem! Co więcej, możesz zaoszczędzić nawet do 60% na transporcie samochodu z Danii. Dowiedz się, ile kosztuje transport samochodu z Danii?

Jak sprowadzić auto z Danii?

Są na to trzy metody. Pierwszą z nich jest pojechanie po auto osobiście. Niestety wiąże się to z poświęceniem dużej ilości czasu lub pieniędzy, aby kupić bilet lotniczy i dostać się do Danii, a później przejechać pół Europy lub przepłynąć promem, co również generuje dodatkowe koszty. Poza tym warto wtedy znać dodatkowy język lub najlepiej Duński, aby wiedzieć jak dokonać wszystkie formalności.

Kolejną opcją, jeżeli pojazd nie jest sprawny, jest wypożyczenie autolawety, ale również trzeba się liczyć z tym, że musimy pojechać do Danii i wrócić. Tutaj poza kosztami paliwa musimy doliczyć cenę wynajmu oraz czas poświęcony na transport. Dodatkowo jedna osoba nie da sobie rady z wjechaniem samochodem na lawetę, więc trzeba zabrać ze sobą jeszcze kogoś.

Ostatnim sposobem jest zlecenie transportu samochodu z Danii profesjonalnym firmom, które bez trudu znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. Mogą one przewieźć Twoje auto nawet do 60% taniej niż standardowo.

Jak znaleźć firmę transportową?

Wystarczy dodać bezpłatne ogłoszenie na https://gielda.furgonetka.pl/dodaj, opisać rodzaj auta, planowaną trasę czy datę realizacji zlecenia. Można również dodać zdjęcie i określić kwotę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za transport. Zainteresowane zleceniem firmy same zgłoszą się z wycenami. Pozostaje tylko wybór najlepszej oferty i gotowe! Nasz samochód zostanie bezpiecznie przetransportowany z Danii.

Ile kosztuje transport samochodu z Danii?

Ile kosztuje taki transport? Cena transportu samochodu z Danii będzie uzależniona m.in. od jego rodzaju, wagi, długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Danii? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły