Ile kosztuje transport samochodu z Francji

Kupiłeś samochód z Francji i sam musisz zadbać o jego transport? A może wręcz przeciwnie, mieszkasz w Paryżu, sprzedajesz auto i zainteresowany ogłoszeniem jest kupiec z Polski? Niezależnie o tego, w której sytuacji się znalazłeś, prędzej czy później będziesz musiał pomyśleć o organizacji transportu samochodu z Francji. Jak to zrobić?

Na co zwrócić uwagę sprowadzając auto z Francji?

Transport samochodu, szczególnie międzynarodowy to często problematyczne zadanie. Głównie dlatego, że transport samochodów wymaga spełnienia kilku kłopotliwych formalności. Większą uwagę przykłada się do stanu pojazdu (każda rysa ma znaczenie), ponieważ nie można go zabezpieczyć. Należy też pamiętać o przekazaniu dokumentów potwierdzających własność auta. Nie musisz się tym wszystkim zamartwiać.

Jak znaleźć firmę transportową?

Wystarczy dodać bezpłatne ogłoszenie na https://gielda.furgonetka.pl/dodaj, opisać rodzaj auta, planowaną trasę czy datę realizacji zlecenia. Można również dodać zdjęcie i określić kwotę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za transport. Zainteresowane zleceniem firmy same zgłoszą się z wycenami. Pozostaje tylko wybór najlepszej oferty i gotowe! Nasz samochód zostanie bezpiecznie przetransportowany z Francji

Ile kosztuje transport samochodu z Francji?

Cena transportu samochodu z Francji będzie uzależniona m.in. od jego rodzaju, wagi, długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Przykładowe zlecenie transportu samochodu z Francji, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:
transport samochodu Francja – Polska (2203 km) – koszt transportu: 2300 zł

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Francji? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły