Ile kosztuje transport samochodu z Holandii

Kupiłeś samochód bezpośrednio od właściciela z Holandii i sam musisz zadbać o jego transport? A może wręcz przeciwnie, mieszkasz w Holandii i sprzedajesz swój samochód? Niezależnie od tego, w której sytuacji się znalazłeś, prędzej czy później będziesz musiał pomyśleć o transporcie samochodu. Jak go zorganizować i ile kosztuje taki transport?

Jak sprowadzić auto z Holandii?

Międzynarodowy transport samochodu to ogromne wyzwanie logistyczne. Samodzielnie jest ciężkie do wykonania, jeśli ktoś nie dysponuje odpowiednim sprzętem i nie ma doświadczenia w takim transporcie. W takim wypadku warto skorzystać z usług profesjonalnych firm transportowych, których bez problemu znajdziesz w serwisie Giełda Furgonetka. Możesz zaoszczędzić nawet do 60% na transporcie samochodu z Holandii. Jak to zrobić?

Jak znaleźć firmę transportową?

Wystarczy dodać bezpłatne ogłoszenie na https://gielda.furgonetka.pl/dodaj, opisać rodzaj, wagę auta, planowaną trasę czy datę realizacji zlecenia. Można również dodać zdjęcie i określić kwotę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za transport. Zainteresowane zleceniem firmy same zgłoszą się z wycenami. Pozostaje tylko wybór najlepszej oferty i gotowe! Nasz samochód zostanie bezpiecznie przetransportowany z Holandii.

Ile kosztuje transport samochodu z Holandii?

Cena transportu samochodu z Holandii będzie uzależniona m.in. od jego rodzaju, wagi, długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Holandii? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły