Ile kosztuje transport samochodu z Irlandii

Kupiłeś samochód od właściciela z Irlandii i musisz sam zadbać o jego transport? To nie problem! Co więcej, możesz zaoszczędzić nawet do 60% na transporcie samochodu z Irlandii. Jak to zrobić?

O czym pamiętać organizując transport?

Transport samochodu, szczególnie międzynarodowy to często problematyczne zadanie. Głównie dlatego, że transport samochodów wymaga spełnienia kilku kłopotliwych formalności. Większą uwagę przykłada się do stanu pojazdu (każda rysa ma znaczenie), ponieważ nie można go zabezpieczyć. Należy też pamiętać o przekazaniu dokumentów potwierdzających własność auta. Nie musisz się tym wszystkim zamartwiać.

Jak znaleźć firmę przewozową?

Wystarczy dodać bezpłatne ogłoszenie na https://gielda.furgonetka.pl/dodaj, opisać rodzaj auta, planowaną trasę czy datę realizacji zlecenia. Można również dodać zdjęcie i określić kwotę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za transport. Zainteresowane zleceniem firmy same zgłoszą się z wycenami. Pozostaje tylko wybór najlepszej oferty i gotowe! Nasz samochód zostanie bezpiecznie przetransportowany z Irlandii

Ile kosztuje transport samochodu z Irlandii?

Ile kosztuje taki transport? Cena transportu samochodu z Irlandii będzie uzależniona m.in. od jego rodzaju, wagi, długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Irlandii? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły