Ile kosztuje transport samochodu z Niemiec

Właśnie kupiłeś samochód od właściciela z Niemiec i musisz go sprowadzić do Polski? To żaden problem! Możesz oszczędzić do 60% na transporcie samochodu z Niemiec. Jak to zrobić?

Jak znaleźć firmę przewozową?

Dodaj bezpłatne zlecenie na https://gielda.furgonetka.pl/dodaj i przetransportuj dowolny ładunek tanio i wygodnie. Furgonetka Giełda to serwis umożliwiający szybkie znalezienie przewoźnika, który przewiezie gabarytowe ładunki. W serwisie Furgonetka Giełda możesz zlecić przewiezienie dosłownie wszystkiego – samochodów, motocykli, maszyn, mebli czy sprzętów AGD. Furgonetka Giełda zrzesza przewoźników, którzy zajmują się transportowaniem ładunków, jakich nie są w stanie przewieźć firmy kurierskie – rzeczy dużych, ciężkich, o niestandardowych gabarytach albo bardzo cennych lub delikatnych. Dlatego transport samochodu najlepiej zlecić profesjonalistom, których bez trudu znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda.

Ile kosztuje transport samochodu z Niemiec?

W zależności od ilości, rodzaju i gabarytów samochodu a także planowanej trasy, transport może wymagać specjalistycznej wiedzy oraz niezbędnych zabezpieczeń. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Przykładowe zlecenie transportu samochodu z Niemiec, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:
Lüdersfeld – Rdzawka (944 km) – koszt transportu: 1400 zł

Kassel – Białystok (1111km) – koszt transport: 1700 zł

Salzhemendorf – Lucjanowo (691km) – koszt transportu: 1600 zł

Bad Lippspringe – Przemyśl (1207km) – koszt transportu: 1250 zł

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Niemiec? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos 

Powiązane artykuły