Ile kosztuje transport samochodu z Norwegii

Okazjonalnie kupiłeś samochód z Norwegii i musisz go samodzielnie przetransportować do Polski? A może pracowałeś tam i teraz chciałbyś wrócić do kraju razem z zakupionym tam samochodem? Dotychczas taki transport wymagał nie lada organizacji. Jak to zrobić? Ile kosztuje transport samochodu z Norwegii?

Jak przewieźć samochód z Norwegii?

Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jednym z nich jest pojechanie po auto osobiście. Niestety wiąże się to z poświęceniem ogromnej ilości czasu, żeby dostać się do Norwegii, a później przejechać pół Europy lub przepłynąć promem, co również generuje dodatkowe koszty.

Drugą opcją jeżeli samochód nie jest sprawny, jest wypożyczenie autolawety, ale również trzeba się liczyć z tym, że musimy pojechać do Norwegii i wrócić. Tutaj poza kosztami paliwa musimy doliczyć cenę wynajmu. Dodatkowo jedna osoba nie da sobie rady z wjechaniem samochodem na lawetę, więc trzeba zabrać ze sobą jeszcze kogoś.

Kolejnym sposobem jest zlecenie transportu samochodu z Norwegii profesjonalnym firmom, które bez trudu znajdziesz w serwisie Furgonetka Giełda. One w ramach doładunku mogą przewieźć Twoje auto nawet do 60% taniej niż standardowo.

Jak znaleźć firmę transportową?

Jak to zrobić? Wystarczy, że dodasz bezpłatne zlecenie w naszym serwisie, a szybko znajdziesz firmę, która sprawnie i tanio załatwi transport Twojego samochodu. Jedyne co musisz zrobić, to umieścić w ogłoszeniu dane o przewożonym aucie oraz Twoją wycenę. Dodatkowo możesz również umieścić zdjęcie samochodu. Teraz wystarczy czekać, aż przewoźnicy sami się do Ciebie zgłoszą ze swoją ofertą cenową i propozycją terminu. Tobie pozostaje wybór najlepszej według Ciebie oferty. Transport samochodu z Norwegii nigdy nie był łatwiejszy.

Ile kosztuje transport samochodu z Norwegii?

Cena transportu samochodu z Norwegii będzie uzależniona od wagi auta, jego rodzaju i długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Norwegii? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły