Ile kosztuje transport samochodu z Włoch

Kupiłeś samochód bezpośrednio z włoskiej fabryki i musisz odebrać go osobiście? To żaden problem! Możesz zaoszczędzić nawet do 60% na transporcie samochodu z Włoch. Jak to zrobić?

Jak sprowadzić auto z Włoch?

Transport samochodu, szczególnie międzynarodowy to często problematyczne zadanie. Głównie dlatego, że transport samochodów wymaga spełnienia kilku kłopotliwych formalności. Większą uwagę przykłada się do stanu pojazdu (każda rysa ma znaczenie), ponieważ nie można go zabezpieczyć. Należy też pamiętać o przekazaniu dokumentów potwierdzających własność auta. Nie musisz się tym wszystkim zamartwiać.

Jak znaleźć firmę transportową?

Dodaj bezpłatne zlecenie w serwisie Giełda Furgonetka, a szybko znajdziesz firmę, która sprawnie i tanio załatwi transport Twojego samochodu. Wszystkie wymagania umieść w treści zlecenia i poczekaj na wyceny Przewoźników. Wybierz najlepszą według Ciebie ofertę i gotowe. Transport samochodu z Włoch nigdy nie był łatwiejszy.

Ile kosztuje transport samochodu z Włoch?

Cena transportu samochodu z Włoch będzie uzależniona od wagi auta, jego rodzaju i długości planowanej trasy. Warto pamiętać, że wycena będzie indywidualnie ustalana z przewoźnikiem z uwagi na fakt, że każdy samochód jest inny.

Przykładowe zlecenie transportu samochodu z Włoch, zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:
transport samochodu Włochy – Polska (1641 km) – koszt transportu: 2000 zł

Chcesz teraz zlecić transport samochodu z Włoch? Wejdź na stronę: https://gielda.furgonetka.pl/transportsamochodow

Źródło zdjęcia głównego: Depositphotos

Powiązane artykuły